sobota, 11 czerwca 2016

Coś o mnie...

Mam 18 lat i postanowiłam w końcu coś zmienić w moim życiu! Wiele razy słyszałam od moich koleżanek, że byłabym dobrą blogerką, dlatego odważyłam się założyć tego bloga. Chcę udowodnić sobie oraz innym, że warto spełniać swoje marzenia. Interesuję się fotografią, lubię czytać książki, podróżować i oczywiście jak większość dziewczyn- kocham zakupy ;) 

 Tak wyglądam, w ciągu ostatnich 4 lat mój wygląd bardzo się zmienił. Uwielbiam eksperymentować, moje włosy były już w przeróżnych kolorach (rudy, czerwony, bakłażanowy...). Ciągle zapuszczałam włosy, później je stopniowałam, robiłam sobie grzywkę, aż w końcu je ścinałam. W tej chwili moi starzy znajomi mają problem mnie rozpoznać!

Z charakteru jestem otwartą, pełną energii osobą. Lubię robić coś spontanicznie. Wiele osób uważa mnie za nieśmiałą, ale to nie prawda.  Zazwyczaj za dużo gadam, niekiedy moi przyjaciele mają mnie dość, ale zdarza się, że po prostu nie mam nic do powiedzenia. Jestem raczej miła, ale potrafię być wredna i kłótliwa, jeśli coś mi nie pasuje. Na szczęście złość mi bardzo szybko mija i po 5 minutach o niczym nie pamiętam :)
 
Mam młodszego o 6 lat brata. Mieszkam w małej miejscowości niedaleko Gliwic. Ukończyłam najlepsze liceum w okolicy, teraz wybieram się na studia na Politechnikę Śląską. Lubię matmę, dlatego myślę, że dam sobie radę. Od 6 lat moim największym marzeniem było zostanie architektem, ale od 2 lat nie rysuję, ponieważ mój nauczyciel przestał prowadzić zajęcia. 

Do blogowania skłoniła mnie jeszcze jedna rzecz. Chcę na nowo robić to, co kiedyś lubiłam najbardziej. Na nowo chcę robić zdjęcia oraz rysować. Żałuję, że przez ostatnie 2 lata zaniedbałam to, co kochałam. 

Co będzie na moim blogu? 

Wszystko to, czym się interesuję. Chciałabym z Wami dzielić się moimi stylizacjami, ale musicie być cierpliwi, ponieważ zazwyczaj to ja robię innym zdjęcia, nigdy nie na odwrót. Wciąż  szukam osoby, która będzie jak ja potrafiła robić dobre zdjęcia. Oczywiście nie każdy post będzie o moich stylizacjach. Niekiedy będę szukała inspiracji w internecie, będę testowała kosmetyki, dawała jakieś rady albo dzieliła się moimi wypadami, zdjęciami, historiami z mojego życia

Pewnie wiele z Was zastanawiało się wchodząc na mojego bloga, skąd wzięła się ta dziwna nazwa! ;)

To ma swoją historię. Kiedyś z koleżankami pisałam list na angielskim i musiałyśmy na szybko się podpisać. Ja wymyśliłam imię, a koleżanki uparły się, że musi być jakieś nazwisko. Inspiracją do nazwiska była nazwa herbaty z mojej ulubionej herbaciarni. Tak się uśmiałyśmy z tego, co stworzyłyśmy, że postanowiłam utworzyć fanpage na Facebooku o tej nazwie. Z początku miałam pisać tam o moich śmiesznych historyjkach, aż w końcu postanowiłam połączyć to z fotografią. Sami zajrzyjcie: Amy DingDong

Zasady panujące na moim blogu!

1) Jeśli zostawicie komentarz na moim blogu, również odwiedzę Waszego bloga i coś skomentuję.
2) Wulgarne i niemiłe komentarze będą usuwane.
3) Nie wolno kopiować moich zdjęć.
4) Wyznaję "obs za obs". Jeśli zauważę, że usuwasz obserwację mojego bloga, wtedy również się odwdzięczę tym samym ;)

 

 

 

 


1 komentarz:

Copyright © 2016 Amy DingDong , Blogger